HIPOteki też chcą NETu

Data publikacji:

Profesjonale doradztwo kredytowe przez Internet stało się faktem. Firma Credit House Polska uruchomiła serwis poświęcony kredytom hipotecznym Hiponet.pl. Tym samym firma wyznacza nowe standardy w obszarze doradztwa finansowego.

Twórcy portalu Hiponet.pl, firma Credit House Polska, postawili na dwa główne kierunki. Pierwszy to niewątpliwie specjalizacja, ponieważ serwis obejmuje tematykę tylko i wyłącznie kredytów hipotecznych. Drugi to wzrastające znaczenie Internetu w działalności usługowej i doradczej. – Od pewnego czasu jesteśmy świadkami coraz popularniejszego trendu, w którym potencjalny klient najpierw szuka interesujących go informacji w sieci, a dopiero po ich uzyskaniu odwiedza doradcę. Dlatego stworzyliśmy serwis, który kompleksowo odpowie na wszystkie nurtujące kredytobiorcę pytania – wyjaśnia Robert Wasilewski, szef serwisu Hiponet.pl oraz wiceprezes zarządu Credit House Polska Doradcy Kredytowi.

Dzięki Hiponet.pl internauta, a zarazem przyszły kredytobiorca bez wychodzenia z domu może sprawdzić i porównać dostępne na rynku oferty i promocje kredytowe. Dodatkowo może znaleźć w serwisie wszelkie informacje związane z procedurą kredytową, porady i wskazówki. W podjęciu decyzji pomogą niewątpliwie aktualne analizy i artykuły na temat rynku kredytów hipotecznych i nieruchomości. – Użytkownicy serwisu mają do dyspozycji innowacyjne narzędzie w postaci Wirtualnego Doradcy, które pozwala jednocześnie zweryfikować zdolność kredytową oraz dopasować najkorzystniejszy produkt kredytowy – tłumaczy Robert Wasilewski. Dla osób, które wolą bezpośredni kontakt z doradcą została umieszczona możliwość kontaktu online, a także aplikacja do umawiania spotkań z bankami lub pośrednikami finansowymi.

 

Innowacja w doradztwie hipotecznym

Portal już w pierwszych miesiącach działania został dostrzeżony przez Kapitułę Konkursu Jakość Roku 2009 organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - To bardzo budujące, że poziom jakości i innowacji w naszej firmie został doceniony – podkreśla Robert Wasilewski, szef portalu hiponet.pl oraz wiceprezes zarządu Credit House Polska Doradcy Kredytowi - Jakość  obsługi zawsze była dla nas wyznacznikiem kierunku, w którym firma powinna zmierzać. Nie mówimy ostatniego słowa, będziemy w dalszym ciągu podnosić jakość naszych usług i starać się o kolejne statuetki. Tym bardziej, że serwis internetowy, który stworzyliśmy i za który firma otrzymała nagrodę jest młodym portalem i na pewno będzie rozbudowywany i udoskonalany. Więcej informacji na portalu www.hiponet.pl.

 

 

O portalu Hiponet.pl:

Pomysłodawcą i właścicielem portalu jest firma Credit House Polska Doradcy Kredytowi. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Dodatkowe informacje:

Katarzyna Frankowska

tel. kom. 601918503

katarzyna.frankowska@zarowkamarketing.pl

TOP 3 - Kredyty Hipoteczne

Kredyt na kwotę 270 000 zł na okres 30 lat

  1. PKO BP 823 zł / mc
  2. Deutsche Bank 834 zł / mc
  3. Pekao SA 861 zł / mc
Top