O nas

Hiponet.pl to największy w Polsce portal o kredytach hipotecznych

Przeznaczony jest zarówno dla osób, które zamierzają zaciągnąć swój pierwszy kredyt hipoteczny, jak też dla tych, które posiadają podstawową wiedzę o kredytach hipotecznych, ale oczekują rzetelnych, aktualnych i dokładnych informacji. Dostarczamy  kompleksowe i co ważne aktualne informacje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Porównywarki kredytowe

W prosty i szybki sposób każdy może porównać oferty wielu banków w kilka sekund i znaleźć dla siebie najtańszy kredyt hipoteczny. Wygodę i rzetelność naszych porównywarek docenią wszyscy, którzy w zaciszu domowym chcą spokojnie przeanalizować oferty kredytowe aktualnie dostępne na rynku. 

Kalkulator zdolności kredytowej online

Hiponet.pl jako pierwszy udostępnił kalkulator zdolności kredytowej, który zintegrowany jest z porównywarką kredytową - dzięki temu możliwe jest jednoczesne określenie zdolności kredytowej oraz dopasowanie do niej najtańszej oferty kredytu hipotecznego. Dotychczas z tak zaawansowanych narzędzi mogli korzystać tylko doradcy finansowi korzystający ze specjalnych systemów CRM zintegrowanych z kalkulatorami. Teraz bez wychodzenia z domu możesz uzyskać to samo.

Bezpłatne porady, informacje i analizy

Nasi doświadczeni eksperci przygotowali wiele artykułów poradnikowych i informacyjnych, które pozwolą Ci zrozumieć zasady funkcjonowania kredytów hipotecznych, podpowiadają najlepsze rozwiązania zarówno przed zaciągnięciem kredytu hipotecznego, jak również w trakcie jego spłaty.

Bezpośrednia możliwość kontaktu z bankami i doradcami finansowymi

Za naszym pośrednictwem możesz bezpośrednio wysłać do instytucji finansowej zgłoszenie zainteresowania konkretną ofertą. Dzięki temu nie tracisz zbędnego czasu i pieniędzy – doradca bankowy lub finansowy skontaktuje się z Tobą i umówi spotkanie lub telefonicznie udzieli wyczerpującej odpowiedzi.

Centrum pomocy Hiponet.pl

Pomimo bardzo rozbudowanych treści, porad, kalkulatorów i porównywarek zawsze potraktujemy Twoją sprawę indywidualnie. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania lub będziesz chciał skorzystać z naszych doświadczeń przy wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – jesteśmy zawsze do dyspozycji. 

Skorzystaj z czata lub wyślij do nas wiadomość – usługi naszych doradców są bezpłatne.

O kredytach hipotecznych wiemy wszystko!
TOP 3 - Kredyty Hipoteczne

Kredyt na kwotę 270 000 zł na okres 30 lat

  1. PKO BP 823 zł / mc
  2. Deutsche Bank 834 zł / mc
  3. Pekao SA 861 zł / mc
Top