Kalkulatory

Kalkulator zdolności kredytowej

Kalkulator zdolności kredytowej to innowacyjne narzędzie na polskim rynku pozwalające na jednoczesne zweryfikowanie zdolności kredytowej wraz z dopasowaniem najkorzystniejszego produktu kredytowego.

Szukasz atrakcyjnego kredytu hipotecznego i chcesz sprawdzić swoje możliwości finansowe? Zamiast odwiedzać placówki bankowe wpisz interesujące Cię parametry kredytu – kalkulator zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i zaproponuje najkorzystniejsze oferty kredytowe dostępne na rynku. Później wystarczy tylko wysłać zgłoszenie - skontaktuje się z Tobą doradca kredytowy, który dokładnie przedstawi Ci wybraną ofertę oraz pomoże w uzyskaniu kredytu. 

Kalkulator zdolności kredytowej

Harmonogram spłat

Chcesz sprawdzić, jak będą wyglądały Twoje miesięczne raty kredytu? Kalkulator generuje harmonogram spłaty rat, z podziałem na część kapitałową i odsetkową raty wraz z podaniem aktualnego salda.

Harmonogram spłat - Kalkulator

Wylicz spread

W przypadku hipotecznych kredytów walutowych różnica pomiędzy kursem kupna i sprzedaży waluty, tzw. spread jest znaczącym kosztem, który ponosi kredytobiorca. Wpisz kurs kupna/sprzedaży waluty obowiązujący w banku i wylicz wysokość spread’u.

Wylicz spread - Kalkulator

TOP 3 - Kredyty Hipoteczne

Kredyt na kwotę 270 000 zł na okres 30 lat

  1. PKO BP 823 zł / mc
  2. Deutsche Bank 834 zł / mc
  3. Pekao SA 861 zł / mc
Top